PROGRAMACIÓN


VENRES 30

                                   MAÑÁ

ALDEA INFANTIL  (LUGAR "EL CAMPITO")

12.00 - 13:00. "DA LEIRA Á COCIÑA". TALLER DE HORTICULTURA.

12:00 - 14:00. INCHABLES, XOGOS POPULARES E XOGOS TRADICIONALES.

12:00 - 14:00. "FESTIVALIÑO". CURTAS DE ANIMACIÓN.

13:15. PINTACARAS.

13:30. CONTACONTOS. ANUSKA.


TARDE

ALDEA INFANTIL (LUGAR "EL CAMPITO")

16:30 - 21:00. INCHABLES, XOGOS POPULARES E XOGOS TRADICIONALES.

17:00. CONTACONTOS. ANUSKA.

17:00 - 18:00. "A COCIÑA VIAXEIRA". TALLER DE REPOSTERÍA.

18:00 - 19:00. "MENINAS E MENINOS". PINTURA MURAL

18:00 - 20:00. "FESTIVALIÑO". (CURTAS DE ANIMACIÓN)

20:00. CUMBIA VERBENEIRA.

20:30. IOGA.

21:00. PROXECCIÓN FOTOGRÁFICA


ESCENARIO PRAZA DA AUGA

18:00. ROCK SCHOOL.

20:00. MIGUEL LAMAS.

PREGÓN NA PRAZA DA AUGA

20:00. PREGONERA CARMEN FERNÁNDEZ, XUGADORA DO BAXI FERROL


ESCENARIO PRINCIPAL. (RÚA PÉREZ PARALLÉ)

22:00. FUNKOTES.

23:30. JENNIFER PROTAMPAX.

01:00. DJ SILVIA SUPERSTAR.

HORTO DE CANIDO. (LUGAR "EL CAMPITO"). 

INTERVENCIÓN PERMANENTE.


RESTAURACIÓN. FOOD TRUCKS. (PARQUE ANTÓN VARELA)

13:00 - 22:00

FEIRA DE ARTESÁNS. (PARQUE ANTÓN VARELA)

12:00 - 21:00

EXPOSICIÓNS


OS LAPIS DE CANIDO. (RÚA PÉREZ PARALLÉ).

INTERVENCIÓN ESCULTÓRICA E PICTÓRICA.


AS MENINAS DE CANIDO. EDUARDO HERMIDA.

CENTRO CULTURAL TORRENTE BALLESTER. RÚA CONCEPCIÓN ARENAL


PROXECCIÓN AUDIOVISUAL. "89 SECONDS AT ALCÁZAR".

EVE SUSSMAN

CENTRO CULTURAL TORRENTE BALLESTER. RÚA CONCEPCIÓN ARENAL.


VELAZQUIANOS. XURXO LOBATO.

EXPOSICIÓN FOTOGÁFICA NA RÚA.


ESCULTURAS DE IRIA DO CASTELO.

MUSEO DE HISTORIA NATURAL. PRAZA DE CANIDO.


INFORMACIÓN, ATENCIÓN AO VISITANTE, SERVIZOS CENTRAIS

ESTUDIO EDUARDO HERMIDA, RÚA ALEGRE, 5.

10:00 - 14:00

17:00 - 20:00


SÁBADO 31


MAÑÁ


RÚA PÉREZ PARALLÉ.

10:00. CONFECCIÓN DE SOMBREIROS CON POLITA HATS.

ALDEA INFANTIL (LUGAR "EL CAMPITO")

12:30 - 13:30. "CREA A TÚA MENINA". TÉCNICAS DECORATIVAS.

12:00 - 14:00. INCHABLES, XOGOS POPULARES E XOGOS TRADICIONALES.

12:00 - 14:00. "FESTIVALIÑO". CURTAS DE ANIMACIÓN.

13:15. PINTACARAS.

13:30. CONTACONTOS. ANUSKA.

RÚA PÉREZ PARALLÉ.

13:00. SHOWCOOKING.


ESCENARIO PRAZA DA AUGA

13:00. TUULI JURTTI (FINLANDIA).


TARDE


ALDEA INFANTIL (LUGAR "EL CAMPITO")


16:30 - 21:00. INCHABLES, XOGOS POPULARES E XOGOS TRADICIONALES.

17:00. CONTACONTOS. ANUSKA.

17:00 - 18:00. "A COCIÑA VIAXEIRA". AREPAS VENEZOLANAS.

18:00 - 19:00. "MENINAS E MENINOS". PINTURA MURAL

18:00 - 20:00. "FESTIVALIÑO". (CURTAS DE ANIMACIÓN)

20:00. CUMBIA VERBENEIRA.

20:30. IOGA.

CORRAL DE CHAPÓN.

16.30 - 18:30. GLITTER TATOOS (TATOOS DE PURPURINA)

16:30 - 21:00. EXHIBICIÓN DE BODYPAINT


ESCENARIO PRAZA DA AUGA

18:30. HAVANA SOUL.

20:00. SANDRA CALDERÓN.

ESCENARIO PRINCIPAL. (RÚA PÉREZ PARALLÉ)

21:30. KILLER BARBIES.

23:45. CELTAS CORTOS.

01:00. DJ BLACK MAMBA + VANESSA VALERO


FOGOS ARTIFICIAIS. (A MALATA)

23:00


HORTO DE CANIDO. (LUGAR "EL CAMPITO").

INTERVENCIÓN PERMANENTE.


RESTAURACIÓN. FOOD TRUCKS. (PARQUE ANTÓN VARELA)

13:00 - 22:00

FEIRA DE ARTESÁNS. (PARQUE ANTÓN VARELA)

12:00 - 21:00


EXPOSICIÓNS


OS LAPIS DE CANIDO. (RÚA PÉREZ PARALLÉ).

INTERVENCIÓN ESCULTÓRICA E PICTÓRICA.


AS MENINAS DE CANIDO. EDUARDO HERMIDA.

CENTRO CULTURAL TORRENTE BALLESTER. RÚA CONCEPCIÓN ARENAL


PROXECCIÓN AUDIOVISUAL. "89 SECONDS AT ALCÁZAR".

EVE SUSSMAN

CENTRO CULTURAL TORRENTE BALLESTER. RÚA CONCEPCIÓN ARENAL.


VELAZQUIANOS. XURXO LOBATO.

EXPOSICIÓN FOTOGÁFICA NA RÚA.


EXPOSICIÓN DE ESCULTURAS. IRIA DO CASTELO.

MUSEO DE HISTORIA NATURAL. PRAZA DECANIDO.



INFORMACIÓN, ATENCIÓN AO VISITANTE, SERVIZOS CENTRAIS

ESTUDIO EDUARDO HERMIDA, RÚA ALEGRE, 5.

10:00 - 14:00

17:00 - 20:00

PENDIENTE BODYPAINT TATUAXES


DOMINGO 1


MAÑÁ


RÚA PÉREZ PARALLÉ.

10:00. CONFECCIÓN DE SOMBREIROS CON POLITA HATS.


ROTEIRO EN VESPA POR CANIDO.

11:00. SAÍDA DA PRAZA DA AUGA.


ALDEA INFANTIL (LUGAR "EL CAMPITO")

12.00 - 13:00. "DA LEIRA Á COCIÑA". TALLER DE HORTICULTURA.

12:00 - 14:00. "CREA A TÚA MENINA". TÉCNICAS DECORATIVAS.

12:00 - 14:00. INCHABLES, XOGOS POPULARES E XOGOS TRADICIONALES.

12:00 - 14:00. "FESTIVALIÑO". CURTAS DE ANIMACIÓN.

13:15. PINTACARAS.

13:30. CONTACONTOS. ANUSKA.


ESCENARIO PRINCIPAL. (RÚA PÉREZ PARALLÉ)

13:00. BANDA FERROLÁ DE MÚSICA.


ALDEA INFANTIL (LUGAR "EL CAMPITO")

16:30 - 21:00. INCHABLES, XOGOS POPULARES E XOGOS TRADICIONALES.

17:00. CONTACONTOS. ANUSKA.

17:00 - 18:00. "A COCIÑA VIAXEIRA". TALLER DE REPOSTERÍA.

18:00 - 19:00. "MENINAS E MENINOS". PINTURA MURAL

18:00 - 20:00. "FESTIVALIÑO". (CURTAS DE ANIMACIÓN)

19:30. IOGA.

20:00. CUMBIA VERBENEIRA.


ESCENARIO PRAZA DA AUGA

19:00. ENCRUCILLADA

20:00. BITTER CANS.

21:00. BLACK STEREO.

ESCENARIO PARQUE ANTÓN VARELA

20:00. ISABEL RISCO.

HORTO DE CANIDO. (LUGAR "EL CAMPITO").

INTERVENCIÓN PERMANENTE.EXPOSICIÓNS


RESTAURACIÓN. FOOD TRUCKS. (PARQUE ANTÓN VARELA)

13:00 - 22:00

FEIRA DE ARTESÁNS. (PARQUE ANTÓN VARELA)

12:00 - 21:00

EXPOSICIÓNS


OS LAPIS DE CANIDO. (RÚA PÉREZ PARALLÉ).

INTERVENCIÓN ESCULTÓRICA E PICTÓRICA.


AS MENINAS DE CANIDO. EDUARDO HERMIDA.

CENTRO CULTURAL TORRENTE BALLESTER. RÚA CONCEPCIÓN ARENAL


PROXECCIÓN AUDIOVISUAL "89 SECONDS AT ALCÁZAR".

EVE SUSSMAN

CENTRO CULTUAL TORRENTE BALLESTER. RÚA CONCEPCIÓN ARENAL.


VELAZQUIANOS. XURXO LOBATO.

EXPOSICIÓN FOTOGÁFICA NA RÚA.


EXPOSICIÓN ESCULTURAL DE IRIA DO CASTELO.

MUSEO DE HISTORIA NATURAL. PRAZA DE CANIDO





INFORMACIÓN, ATENCIÓN AO VISITANTE, SERVIZOS CENTRAIS

ESTUDIO EDUARDO HERMIDA, RÚA ALEGRE, 5.

10:00 - 14:00

17:00 - 20:00